Βαθμολογίες

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 2018-'19: Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογία

9 Οκτωβρίου 2018, 09:37

  ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ν Ι Η  Υ  Κ Β
1 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 27 2 1 78 15 83
2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 25 4 1 90 12 79
3 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17 9 4 55 27 60
4 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 13 7 10 46 40 46
5 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 13 6 11 36 37 45
6 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 11 9 10 39 38 42
7 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 12 6 12 35 35 42
8 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 11 7 12 43 44 40
9 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 10 10 10 37 49 40
10 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 11 6 13 43 51 39
11 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 11 5 14 36 44 38
12 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 11 3 16 42 54 36
13 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 10 4 16 40 45 34
14 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 7 4 19 28 61 25
15 ΑΟ ΩΡΕΩΝ 7 2 21 31 54 23
16 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 1 2 27 12 85 5

 

ΜΕ ΚΛΙΚ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΣΚΟΡ ΔΕΙΤΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

1η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 1-2
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-0
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 3-1
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 4-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 2-2
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 2-3
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 3-1
2η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 1-3
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1-1
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 1-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 2-1
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 2-1
3η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-6
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 6-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-3
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 4-3
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2-1
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 0-3
4η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2-0
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 2-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 1-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2-3
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 1-0
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 3-2
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 1-1
5η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-3
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-1
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-2
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 0-1
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 1-3
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0-1
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-3
6η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 1-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1-0
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 3-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 2-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 1-1
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 1-0
7η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2-1
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 2-0
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-1
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 2-2
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 1-2
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 2-2
8η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 0-3
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 0-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 0-3
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-0
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 6-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0-3
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-1
9η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 2-2
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 1-0
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 0-0
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-6
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 0-1
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-2
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 3-0
10η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-4
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 1-0
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-1
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 3-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 3-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 3-2
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-1
11η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 2-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 2-1
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 1-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 3-1
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 1-2
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-4
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-0
12η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 3-0
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 1-1
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-0
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 2-1
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-0
13η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-1
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 1-2
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 1-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 3-0
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 2-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 4-0
14η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 0-1
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 0-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 2-2
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-2
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 0-4
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ανεβ.
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 2-1
15η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 4-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 5-1
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-1
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 4-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 2-1
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 2-2
16η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 0-3
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 0-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 1-4
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 2-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 3-0
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 3-1
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 3-1
17η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-2
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 2-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 4-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2-0
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-1
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 3-0
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 0-1
18η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-2
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1-4
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ανεβ.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 4-1
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 3-0
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 1-2
19η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 4-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-1
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 0-3
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-2
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 4-1
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-1
20η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-1
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 2-2
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΩΡΕΩΝ 0-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 0-1
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 3-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 3-0
21η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 1-0
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-2
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-2
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-2
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 1-2
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-0
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0-3
22η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 5-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 4-0
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 1-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-2
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 2-3
23η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 1-0
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 0-0
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 4-2
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 0-0
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 2-1
24η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 0-3
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 2-3
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 2-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 3-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0-0
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 4-2
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 3-1
25η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 6-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 4-2
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 0-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 0-0
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-3
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-3
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 1-2
26η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3-1
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-1
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2-0
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 1-3
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 0-2
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 5-1
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 1-1
27η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-0
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 0-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 1-1
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 2-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 4-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2-3
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 5-0
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 2-2
28η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 0-0
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-3
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 0-1
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 2-2
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-3
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0-6
29η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 1-3
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 4-2
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 6-1
ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 2-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 0-0
30η Αγωνιστική ΣΚΟΡ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 2-0
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 0-4
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 0-2
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 1-5
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 3-5
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 0-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ