Βαθμολογίες

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ 2021-'22: Ολα τα αποτελέσματα και η βαθμολογία

27 Απριλίου 2022, 22:40
Ολο το πρωτάθλημα με μια ματιά

 

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν. Η. ΙΣ. ΥΠΕΡ ΚΑΤ¶ ΔΙΑΦ. ΒΑΘ.
1 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 26 20 3 3 53 15 38 63
                   
2 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 26 19 2 5 58 20 38 62
3 ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 26 17 3 6 56 21 35 57
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 26 15 6 5 65 33 32 50
5 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 26 12 4 10 43 24 19 46
6 ΚΑΡΥΣΤΟΣ 26 11 11 4 32 35 -3 37
7 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 26 11 11 4 40 41 -1 37
8 ΑΙΔΗΨΟΣ 26 9 13 4 48 54 -6 31
9 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 26 8 13 5 39 41 -2 29
10 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 26 6 13 7 34 45 -11 25
                   
11 ΑΥΛΩΝΑΡΙ 26 7 18 1 16 52 -36 22
                   
12 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 26 6 17 3 23 51 -28 21
13 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 26 4 17 5 24 58 -34 17
14 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 26 4 18 4 25 66 -41 16

 

Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

ΥΠΟΒΙΒΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ (ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ)

ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΤΗΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟ ΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΥΠΟΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗ Β' ΕΠΣΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΟΜΑΔΑ (ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ)

ΑΝ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ, ΘΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΟΜΑΔΑ (ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ)

 

 

ΜΕ ΚΛΙΚ ΣΤΟ ΣΚΟΡ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ

1ος γύρος

1η Αγωνιστική   www.egnomi.gr  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 4-2
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 4-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-1
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 0-0
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2-1
ΑΙΔΗΨΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 1-1
     
2η Αγωνιστική   www.egnomi.gr  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 1-3
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-1
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 0-0
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-2
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΙΔΗΨΟΣ 2-1
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 1-3
     
3η Αγωνιστική   www.egnomi.gr  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2-2
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 4-2
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 4-1
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 1-1
ΑΙΔΗΨΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-2
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 2-0
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 0-1
     
4η Αγωνιστική   www.egnomi.gr  
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 3-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΙΔΗΨΟΣ 2-3
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 3-0
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3-1
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 0-1
     
5η Αγωνιστική  www.egnomi.gr  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 2-3
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 0-3
ΑΙΔΗΨΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 3-4
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-1
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 2-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 0-0
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-0
     
6η Αγωνιστική  www.egnomi.gr  
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΙΔΗΨΟΣ 1-1
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 1-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 3-3
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 2-1
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-0
     
7η Αγωνιστική   www.egnomi.gr  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΙΔΗΨΟΣ 5-1
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 3-0
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-3
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 1-2
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-0
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 3-0
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 5-0
     
8η Αγωνιστική    www.egnomi.gr  
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 2-3
ΑΙΔΗΨΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-1
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-3
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 3-0
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 4-0
     
9η Αγωνιστική  www.egnomi.gr  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 7-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΚΑΡΥΣΤΟΣ 1-2
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΑΙΔΗΨΟΣ 0-1
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-0
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 2-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 1-4
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-2
     
10η Αγωνιστική    www.egnomi.gr  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 1-3
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 0-2
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-2
ΑΙΔΗΨΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 0-1
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 3-0
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 3-0
     
11η Αγωνιστική   www.egnomi.gr  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 5-0
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 5-3
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 2-2
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΙΔΗΨΟΣ 2-4
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 1-0
     
12η Αγωνιστική   www.egnomi.gr  
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 2-2
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 0-3
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 4-0
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-0
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-0
ΑΙΔΗΨΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 1-3
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-3
     
13η Αγωνιστική   www.egnomi.gr  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 1-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 2-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 0-1
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 1-0
ΑΙΔΗΨΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 5-0

 

2ος γύρος

  1η Αγωνιστική    
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 0-2
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-0
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2-2
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 0-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-1
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 0-0
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΙΔΗΨΟΣ 1-0
     
  2η Αγωνιστική    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 0-0
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-0
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 3-1
ΑΙΔΗΨΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 6-3
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3-1
     
  3η Αγωνιστική    
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 0-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-1
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 5-2
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΙΔΗΨΟΣ 2-0
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 1-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 4-0
     
  4η Αγωνιστική    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 2-2
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 4-0
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-5
ΑΙΔΗΨΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 5-1
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 1-2
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-2
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΥΛΩΝΑΡΙ 3-0
     
  5η Αγωνιστική   
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 1-2
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 3-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΙΔΗΨΟΣ 3-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 5-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-4
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 2-1
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 4-0
     
  6η Αγωνιστική   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-2
ΑΙΔΗΨΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-2
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 0-0
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 0-1
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 1-2
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 1-1
     
  7η Αγωνιστική    
ΑΙΔΗΨΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 3-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2-0
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 1-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 1-0
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 0-3
     
  8η Αγωνιστική    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 2-0
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΙΔΗΨΟΣ 3-0
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-0
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-5
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 1-2
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 3-2
     
  9η Αγωνιστική   
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 1-4
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 3-0 αα
ΑΙΔΗΨΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 4-0
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 2-4
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 6-0
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 1-1
     
  10η Αγωνιστική    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 4-0
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 1-0
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 1-2
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΙΔΗΨΟΣ 6-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-1
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-2
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 2-3
     
  11η Αγωνιστική   
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 2-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-1
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 0-1
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 1-0
ΑΙΔΗΨΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-1
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2-1
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-1
     
  12η Αγωνιστική    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 1-2
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ 4-0
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 2-3
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 0-1
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ 3-1
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΑΙΔΗΨΟΣ 5-1
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2-0
     
  13η Αγωνιστική   
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 2-1
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 2-1
ΑΥΛΩΝΑΡΙ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 2-1
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 4-3
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 2-1
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0-2
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΙΔΗΨΟΣ 1-4

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Ολα τα αποτελέσματα και η τελική βαθμολογία

Α' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Ολα τα αποτελέσματα και η τελική βαθμολογία
Αθλητικά
[11/06/2021 - 12:29]

Με μια ματιά δείτε τι έκαναν αναλυτικά οι Αβαντίδες ...περισσότερα

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (4ος όμιλος) 2020-21: Ολα τα αποτελέσματα και η τελική Βαθμολογία

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (4ος όμιλος) 2020-21: Ολα τα αποτελέσματα και η τελική Βαθμολογία
Αθλητικά
[11/06/2021 - 11:41]

Με μια ματιά οι λεπτομέρειες κάθε αγώνα του Ηρακλή Ψαχνών και της Αρτάκης ...περισσότερα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ 2020-2021 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Βαθμολογίες
[25/09/2020 - 09:24]

Η διοργάνωση διακόπηκε λόγω της πανδημίας από τον κορωνοϊό ...περισσότερα